Aliexpres inaczej chińskie allegro online. Coraz więcej mieszkańców UE zamawia towary na aliexpres w tym cała masa Polaków. Darmowa dostawa na prawie wszystkie produkty zachęca do kupowania coraz więcej osób. Minus? Nawet ok. trzy tygodniowy termin dostawy. Wydłużony czas wynika z faktu, iż darmowe przesyłki realizowane są przez pocztę chińską, a nie przez firmy kurierskie. Jednak ze względu na bardzo atrakcyjne ceny, można znaleźć produkty z allegro nawet o ponad 50% taniej, nie zniechęca to kupujących.

Aliexpres Alltobrands alliexpress

Jednak kupowanie produktów w sieci niesie za sobą pewne ryzyko. Towar, który chcemy nabyć, może być wadliwy lub po prostu sprzedawca oszuka nas i nie otrzymamy upragnionej rzeczy. Jednak istnieje prawo konsumenta, które chroni nas przed takimi działaniami.

aliexpres chińskie allegro

Większe obawy przy zamówieniu budzi raczej fakt jakości oferowanych produktów czy sposobu płatności. Co do jakości – można zminimalizować ryzyko przestrzegając kilku zasad. Po pierwsze: należy zapoznać się z opiniami o sprzedającym. Po drugie: na chłodno szacować wysokość ceny do oferowanego produktu – podejrzana jest aukcja, na której sprzedawany jest nowy iPhona za 10 dolarów. W przypadku, gdy padniemy ofiarami oszustwa na алиэкспресс, na aliexpres Istnieje kilka sposobów ubiegania się o rekompensatę od sprzedającego alliexpress. Odwiedź stronę aliexpress Polska alltopbrands aliexpres. Częściowe aliex lub w 100% pokrywające wartość przedmiotu w przypadku całkowicie odbiegającego swymi cechami od tego opisanego na ali express lub/oraz zniszczonego towaru.  Płatnościami to nie trzeba zakrzątać sobie głowy tą kwestią, gdyż przelewy do aliexpres obsługuje polski operator płatności internetowych Przelewy24.pl. W razie draki możemy w łatwy sposób reklamować naszą płatność.