Nie kupujmy produktów, które są podejrzanie tanie. Jak się okazuje na aliexpress chińscy i rosyjscy sprzedawcy nie mają skrupułów. Należy zwracać uwagę na opinie o produktach zanim zdecydujemy się na zakup. Warto sprawdzać również opinie sklepu.

Ostrożności nigdy za wiele na Aliexpress

Robiąc zakupy na Aliexpress po polsku trzeba przestrzegać kilku zasad, aby nie dać się oszukać. Nieuczciwych sprzedawców jest coraz mniej niż przed kilku laty, a aliexpress robi wszystko, aby zminimalizować ryzyko oszustwa to i tak zdarzają się oszuści. Na alliexpres są tanie rzeczy, ale wiadomo, że lepiej nie kupować portfela za pięć złotych. Natomiast na ali expres zestaw stu gumek do włosów za półtora złotego to już normalna cena na aliexpress Polska. Na alltopbrands można znaleźć więcej poradników o aliexpress pl z których warto skorzystać. Na aliexpres jest program ochrony kupującego. Jeśli paczka z alliexpress nie dojdzie otrzymujemy sto procent zwrotu wydatków. Jeśli produkt jest inny niż na opisanej aukcji otrzymujemy DO stu procent wydanych funduszy.

aliexpress polska, aliexpres i ali express

Program Ochrony Kupujących na Aliexpres

 Często Sprzedawcy piszą, że dzwonili do Polski do Urzędu Celnego i przesyłka już jutro zostanie wysłana. Jak pisałem wcześniej sprzedawcy nie mają skrupułów. Wysyłają wiadomości z błaganiem o zmianę statusu zgłoszenia na inny lub błagają aby zrezygnować ze sporu i trochę poczekać, a produkt na pewno dojdzie. Oczywiście to wszystko kłamstwo i jedna wielka bzdura. Jeśli zmienimy temat sporu / reklamacji lub przychylimy się do prośby i zrezygnujemy z dalszego postępowania zwrotu środków nie odzyskamy ani złotówki. Nie należy zwracać uwagę na to jacy są szczęśliwi, nie mają skrupułów. Przysługuje nam prawo odzyskania należności za nieudane zakupy.