Aliexpress nie do końca jest pewnym sklepem online jeżeli mówimy o robieniu tam zakupów. Wadą zakupów robionych przez te chińskie allegro jest jakość sprzedawanych produktów. Biżuteria, która według opisu na aliexpress po polsku promocje jest zrobiona ze złota, tak naprawdę jest z barwionego metalu emitującego złoto. Jednak jeżeli dokładnie sprawdzimy sprzedającego na alieexpress, z którego pochodzi dany produkt, nie powinniśmy się obawiać. Na www.aliexpress.com pl alltopbrands.pl są tylko sprawdzone produkty z aliekspress. Warto przez Aliexperess zamówić telefon marki Xiaomi. Ceny modeli różnią się o kilkaset złotych, dzięki czemu zaoszczędzimy trochę grosza, a do każdego modelu otrzymamy darmowe ubezpieczenie.

aliex www.aliexpress.com pl aliekspress aliexpress po polsku promocje alieexpress

Platności24.pl na aliexpress

Kupowanie rzeczy z zagranicy przez internet jest świetnym rozwiązaniem. Dzięki temu za mniejszą cenę otrzymamy upragnione gadżety.
Jak płacić na Aliexpress za pośrednictwem Platnosci24.pl?

  • Wybierz metodę płatności w tym przypadku Platnosci24.pl w karcie „Zapłać” („Check Out”)
  • Kliknij przycisk „Pay now” czyli „Zapłać teraz”, zostaniesz przeniesiony na stronę Platnosci24.pl
  • Wybierz odpowiedni bank lub kartę płatniczą
  • Zostaniesz przeniesiony na stronę logowania do swojego banku. Dalej postępuj jak przy przelewie online.

Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu Przelewy24 dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy. Narażone na największe ryzyko transakcje kartami płatniczymi poddawane są dodatkowemu procesowi weryfikacji, który w tej chwili eliminuje ryzyko transakcji fraudowych praktycznie w 100%. Dowiedz się więcej o aliexpress na stronie o chińskim portalu alitopbrands.pl .Pieniądze wpłacane przez klientów trafiają na konto sprzedawcy w systemie Przelewy24. Wszystkie wypłaty realizowane są w ciągu 24 godzin od daty zlecenia, zgodnie z harmonogramem wypłat wybranym przez sprzedawcę. Najlepiej sprawdź sam czy warto kupować na aliexpresie.