Start » Aktualności » Uncategorized » Wyniki konkursu – Nowości Dragon 2015

Wyniki konkursu – Nowości Dragon 2015

W sobotę zakończyliśmy dwu dniowy pokaz nowości 2015, który zorganizowaliśmy wspólnie z Firmą Dragon.

Prezentacja Nowosci DragonDziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania z waszej strony. Pogoda w ten weekend nie zawsze nas rozpieszczała, ale mimo to mogliśmy liczyć na waszą obecność. Rozdaliśmy mnóstwo czapek, artykułów wędkarskich i innych upominków.

Mieliśmy do zaprezentowania ogrom nowego sprzętu marki Dragon oraz Okuma co zresztą widać na zdjęciach. Największym zainteresowaniem cieszyły się kołowrotki z „górnej półki” jak na przykład multiplikator Cold Water DLX z licznikiem głębokości. Uwaga naszych gości skupiała się również na gorącej nowości „prosto z pieca”, wędki serii VIPER SL, którzy jako pierwsi w kraju mieliśmy w naszej ofercie. Viper SL – to wędki spinningowe charakteryzujące się miękką i pełną szczytówka oraz szeroką gamą pod względem ciężarów rzutowych jak i długości.

Zainteresowani wędkarze mieli możliwość dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sprzęcie wędkarskim, a także zaciągnąć fachowej porady na temat doboru sprzętu do metody łowienia. Najlepsze źródło informacja zawsze jest z pierwszej ręki. Na miejscu piecze nad prezentacją sprawował przedstawiciel Firmy Dragon Pan Łukasz Poziemski, który nie szczędził swojej specjalistycznej wiedzy ciekawskim gościom. Panie Łukaszu gorąco dziękujemy za obecność i możliwość organizacji tak wspaniałej imprezy!

Prócz zakupu sprzętu po bardzo atrakcyjnych cenach, każdy klient w dniu 15 i 16 maj, po wypełnieniu kwestionariusza brał udział w losowaniu wartościowych nagród. Pod bacznym okiem gapiów przedstawiciel Firmy Dragon wylosował zwycięzców konkursu. Nagrodę główną tj. kołowrotek Dragon Fishmaker II wygrał Pan Piotr B. z Krzewa – GRATULUJEMY!

 

[huge_it_gallery id=”2″]